logo nsc2017

logo horne 2018

#BeActive Awards

ZAPOJ SA A PRIHLÁS SVOJICH NOMINANTOV!!!

Európska komisia vyhlasuje aj tento rok v rámci Európskeho týždňa športu oceňovanie výnimočných jednotlivcov a organizácií prispievajúcich na lokálnej úrovni k propagácii športu a pohybových aktivít.

Do súťaže sa môžu zapojiť aj slovenskí zástupcovia svojimi návrhmi do nasledovných troch kategórií:

#BeActive Education Award

Vzdelávacie zariadenia, ktoré preukazujú konkrétne spôsoby, akými motivujú svojich žiakov a študentov k aktívnemu pohybu mimo tradičných hodín telesnej výchovy. To môže zahŕňať napríklad extra športové aktivity, mimoškolské aktivity a iné kreatívne riešenia ako vytvoriť športovo aktívne vzdelávacie prostredie.

#BeActive Workplace Award

Pracoviská či zamestnávatelia, ktorí preukazujú špecifické spôsoby, akými pomáhajú svojim zamestnancom k aktívnemu pohybu. To môže zahŕňať napríklad zriadenie spŕch pre zamestnancov dochádzajúcich do práce napríklad na bicykli alebo aktívnym behom, zavedenie porád postojačky, obedných prechádzok a pod.

#BeActive Local Hero Award

Jednotlivci, ktorí zaznamenali výnimočný úspech pri motivovaní ľudí k aktívnemu životnému štýlu. Ocenenie sa snaží vyzdvihnúť jednotlivca, ktorý dlhodobo propaguje šport a aktívny pohyb v rámci jeho či jej miestnej komunity.

Touto cestou Vás vyzývame, aby ste Národnému športovému centru (NŠC) ako národnému koordinátorovi Európskeho týždňa športu na Slovensku poslali svoje návrhy na ocenenie v jednotlivých kategóriách. NŠC následne vyberie zo všetkých ponúk tri najlepšie, ktoré postúpi Európskej komisii ako slovenských nominantov v rámci #BeActive Awards 2018. Každá krajina má právo poslať celkovo len tri návrhy na ocenenie pre všetky kategórie (napr. 1-1-1, 2-1-0, 3-0-0). Európska komisia následne vyberie zo všetkých ponúk z celej Európy po tri najlepšie návrhy v každej kategórii, z ktorých na slávnostnom oceňovaní vyhlási víťaza. VÍŤAZ V KAŽDEJ Z KATEGÓRIÍ ZÍSKA OD EURÓPSKEJ KOMISIE TROFEJ, MOŽNOSŤ VYTVORENIA PROFESIONÁLNEHO VIDEA O VÍŤAZOVI A FINANČNÚ ODMENU VO VÝŠKE 5000€! Vyplnený prihlasovací formulár v anglickom alebo v slovenskom jazyku nám môžete poslať do 15. júla 2018 na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Všetky víťazné návrhy doručené v slovenčine budú preložené do anglického jazyka. Doručením návrhu na nomináciu zároveň vyjadrujete súhlas s tým, aby sa nominovaná osoba alebo minimálne jeden zástupca nominovanej inštitúcie zúčastnil na prípadnom oficiálnom udeľovaní cien v Sofii (predbežný termín koniec októbra 2018). Európska komisia hradí náklady spojené s účasťou na oceňovaní pre dve osoby.

Prihlasovacie formuláre pre nominácie v jednotlivých kategóriách:


logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2018
kontakt fb color   kontakt youtube color