logo nsc2017

logo horne 2018

Prihlásiť podujatie

Základné informácie
Začiatok podujatia
Koniec podujatia
Miesto podujatia
Doplnkové informácie o podujatí

Použi logo #BeActive (STIAHNI TU) na propagáciu svojho podujatia, sprav zopár fotiek z akcie a zašli na beactive@sportcenter.sk.

Upozorňujeme, že právo na používanie vizuálnych pomôcok pre Európsky týždeň športu sa týka podujatia, a nie inštitúcií alebo spoločností. V praxi to znamená, že príslušné propagačné materiály ku kampani nemožno použiť na každej webovej stránke webového sídla organizácie, ale výhradne na webových stránkach, na ktorých sa propaguje dané podujatie. Účasť na kampani sa nemôže chápať ako schválenie komerčných reklám, výrobkov alebo služieb.

Na tomto podujatí môže byť vyhotovený, spracovaný a šírený obrazový, printový, zvukový a zvukovo- obrazový záznam, ktorý môže byť použitý na propagáciu podujatia #BeActive Európsky týždeň športu ako aj #BeActive Night.

Spracovanie osobných údajov je v súlade s GDPR a nového zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v rozsahu ogranizátor, e-mailová adresa, telefónne číslo kontaktnej osoby za účelom registrácie podujatia v rámci Európskeho týždňa športu 2019. Registrovaním podujatia udeľuje bez akýchkoľvek nárokov, v zmysle platných právnych predpisov, najmä zákona č.122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov v platnom znení, organizátorom a tretím osobám ako spracovateľom osobných údajov, súhlas na zhotovenie a zverejnenie akejkoľvek formy záznamu (podobizne, obrazovej snímky, obrazového a zvukového záznamu), zhotoveného primeraným spôsobom na Podujatí alebo v súvislosti s ním na umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.


captcha

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2019
kontakt fb color   kontakt youtube color