Prihlásiť podujatie

Registrácia je bezplatná, možnosť registrácie až do dňa konania akcie. V prípade, že akcia prebieha viac dní, registruje sa len raz. Registráciou, ako aj účasťou na akcii, dávate súhlas s GDPR a súhlasíte s použitím foto a video dokumentácie z akcií na účely propagácie Európskeho týždňa športu.

Registrácia je možná od 01.09.2023 do 15.10.2023

#BeActive

Zaujíma ťa športový svet? Rád športuješ? Tak sa zapoj do #BeActive aj ty!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Základné informácie

Termín podujatia

Miesto podujatia

Doplnkové informácie o podujatí

Použi logo #BeActive (STIAHNI TU) na propagáciu svojho podujatia, sprav zopár fotiek z akcie a zašli na beactive@sportcenter.sk.

Budeme radi, ak nám z Vašej registrovanej akcie zašlete fotografie (max. 3 ks z podujatia) na mail beactive@sportcenter.sk. Upozorňujeme, že právo na používanie vizuálnych pomôcok pre Európsky týždeň športu sa týka podujatia a nie inštitúcií alebo spoločností. V praxi to znamená, že príslušné propagačné materiály ku kampani nemožno použiť na každej webovej stránke webového sídla organizácie, ale výhradne na webových stránkach, na ktorých sa propaguje dané podujatie. Účasť na kampani sa nemôže chápať ako schválenie komerčných reklám, výrobkov alebo služieb. Aktivita bude registrovaná po odsúhlasení administrátorom (najskôr do 48 hod, kedy bude aktivita viditeľná v zozname registrovaných podujatí).

Spracovanie osobných údajov je v súlade s GDPR a nového zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v rozsahu organizátor, e-mailová adresa, telefónne číslo kontaktnej osoby za účelom registrácie podujatia v rámci Európskeho týždňa športu 2022. Registrovaním podujatia udeľujete bez akýchkoľvek nárokov, v zmysle platných právnych predpisov, najmä zákona č.122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov v platnom znení, organizátorom( Národnému športovému centru a Európskej komisii) a tretím osobám ako spracovateľom osobných údajov, nedovolateľný súhlas na zhotovenie a zverejnenie akejkoľvek formy záznamu (podobizne, obrazovej snímky, obrazového a zvukového záznamu), zhotoveného primeraným spôsobom na podujatí alebo v súvislosti s ním na umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Checkboxes