Médiá na siahnutie

Na tomto mieste sú k dispozícii materiály na voľné stiahnutie pre organizátorov podujatí, ktorými môžu podporiť propagáciu Európskeho týždňa športu a doplniť svoje vlastné propagačné aktivity.

#BeActive

Zaujíma ťa športový svet? Rád športuješ? Tak sa zapoj do #BeActive aj ty!

Logá a brand dizajn

Pred použitím Vám odporúčame preštudovať si aj „Dizajn manuál“, kde sú uvedené konkrétne príklady a nápady ako využiť značky Európsky týždeň športu a #BeActive v rámci rôznych komunikačných nástrojov.

*Upozorňujeme, že právo na používanie vizuálnych pomôcok pre Európsky týždeň športu sa týka podujatia, a nie inštitúcií alebo spoločností. V praxi to znamená, že príslušné propagačné materiály ku kampani nemožno použiť na každej webovej stránke webového sídla organizácie, ale výhradne na webových stránkach, na ktorých sa propaguje dané podujatie. Účasť na kampani sa nemôže chápať ako schválenie komerčných reklám, výrobkov alebo služieb.

Zapojte sa ešte dnes!

Organizátori podujatí na Slovensku majú možnosť registrovať svoje podujatie a stať sa oficiálnou súčasťou celoeurópskej kampane. Podmienkou je, aby podujatie prebehlo v čase od 23. 9. do 30. septembra. V rámci kampane evidujeme aj pohybové aktivity, ktoré prebehnú na podporu týždňa od 1. septembra do 15. októbra. Podujatia označte logom #BeActive, ktoré je dostupné TU.